Sinnoh League Victors

Zostań trenerem Pokemon!

Ogłoszenie

UWAGA FORUM PRZENIESIONE! NOWY ADRES FORUM www.pokemonliga.fora.pl/

#1 2012-04-28 19:22:01

Buizel

Globalny Moderator

Zarejestrowany: 2012-04-26
Posty: 400
Punktów :   

Buizel Competitions

Witam Wszystkich!!!

Od czego by tu zacząć.. A więc zawsze chciałem prowadzić konkursy dzięki którym szczęśliwcy wygrywaliby nagrodę w postaci Pokemona. Uważam, że to dobry pomysł dlatego specjalnie powstał ten właśnie dział. Na czym będą polegały moje konkursy? O tym powiem już za chwilkę.

Sami wiecie jak Pokemon Ptak przydaje się w drużynie. Jest niezastąpiony jeżeli chodzi o walkę z poszczególnymi typami. Dlatego też postanowiłem, że najlepszą nagrodą w takich konkursach będzie właśnie stworek latający. Nie będzie wiadomo o jakiego chodzi lecz nie będzie z tym problemu ponieważ zwycięzca danego konkursu będzie zawsze bardzo dokładnie i solidnie informowany.

Przejdźmy więc do rzeczy. Każdy konkurs będzie polegał na tym, że ja będę dawał Wam jakieś informacje, a Wy będziecie mi musieli podać tytuł danego odcinka Anime Pokemon. Oczywiście będzie potrzebna Wam wiedza i znajomość wszystkich odcinków. Niektórzy po prostu sobie skojarzą, a inni trochę poszukają. Konkurs będzie odbywał się niezapowiedzianie, a więc każdy ma równe szanse. Trzeba być bardzo czujnym, a do tego mieć diabelnie dobrą frekwencję na forum. Zresztą.. nie będę już Wam przynudzał bo gdy wstawię pierwszy konkurs, sami zobaczycie o co chodzi.

Zasady:
1. W nieokreślonym dniu i nieokreślonym czasie, podaje informacje na temat odcinka (może być związany ze wszystkimi seriami) np. "Ash łapie Totodile'a, walcząc o niego z Misty"(oczywiście będę dawał obrazki w zależności od trudności oraz możliwości). Jest top wystarczająco dużo informacji do odpowiedzi, która powinna zawierać tylko i wyłącznie tytuł danego odcinka.
2. Zwycięzca może być tylko jeden dlatego też nagradzana będzie najszybsza osoba.
3. Udział w moich konkursach może brać każdy kto tylko ma na to ochotę.
4. Niepowiedziane jest, że zwycięzca poprzedniego turnieju nie może brać udziału w bieżącym.
5. Proszę Was o godne zachowanie jak na człowieka przystało. Nie bulwersować się ani tym podobne ponieważ następnego dnia ma się równie wysoką szansę na zwycięstwo jak poprzedniego. Złe zachowanie będzie nagradzane zakazem brania udziału w konkursach(nawet dożywotniego)

Uwaga!!! Odpowiedź przesyłamy na moje PW! W razie udzielenia odpowiedzi w temacie będzie dyskwalifikacja.


Pokemon, którego zabierze szczęśliwy zwycięzca będzie podarowany w tym specjalnym Friend Ballu: http://wiki.pokemonpl.net/images/3/30/Friend_Ball.png


To chyba byłoby na wszystko. Każde pytania i sugestie dotyczące mojego konkursu proszę zadawać w tym temacie.
Wszystkim życzę przede wszystkim miłej zabawy


____________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________



KONKURS NR 1



Krótki opis odcinka
Ash wraz z przyjaciółmi gubią się w lesie pełnym Treecko. Próbował złapać jednego bez walki, co mu się nie udało i Treecko uciekł. Biegnąc za nim, Ash dociera do olbrzymiego drzewa, zamieszkałego przez stado tych Pokemonów. Okazuje się że ich dom umiera i jego mieszkańcy nie będą mieli gdzie mieszkać. Ash postanowił pomoc im je ocalić , jednak na nic to się zdało i drzewo upadło ze starości. Chytry plan Zespołu R aby ukraść wszystkie Treecko jak zwykle strzelił w łeb. Na koniec Ash łapie tego samego Pokemona którego próbował złapać na początku i razem z reszta kontynuują podroż do miasta Rustboro.

           

http://wiki.pokemonpl.net/images/4/42/AG007.png






Zadanie brzmi następująco : Podaj nazwę sezonu oraz polski i angielski  tytuł jego odcinka, który przedstawia opis i obrazek!



EDIT: Ogłaszam, że w dzisiejszym konkursie zwycięzcą okazał się być Raistop, który w najszybszym czasie udzielił odpowiedzi na pytania. Szczegóły powiem mu poprzez PW.


Odpowiedź:

Polski tytuł:Troje to już tłum, Angielski tytuł:Tree's a Crowd.
Seria: Advanced Generation





____________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________


KONKURS NR 2



Jest to odcinek z  Sezonu 04 -Johto League Champions


http://wiki.pokemonpl.net/images/f/f3/EP199.png




Zadanie brzmi następująco : Podaj datę emisji Angielskiego odcinka oraz polski i angielski  tytuł odcinka, który przedstawia powyższy obrazek obrazek!



EDIT: Ogłaszam, że w dzisiejszym konkursie zwycięzcą okazała się być Usagi, która w najszybszym czasie udzieliła odpowiedzi na zadanie. O szczegółach poinformuję Cię na PW droga Usagi :3




Odpowiedź:
Polski tytuł:Uwaga! Wysokie napięcie!, Angielski tytuł:Current Events.
Data emisji w USA: 27 kwietnia 2002



Wszystkim pozostałym dziękuję i życzę miłej zabawy





ZAMKNIĘTE DO ODWOŁANIA

Offline

 
UWAGA FORUM PRZENIESIONE! NOWY ADRES FORUM www.pokemonliga.fora.pl/

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.eb.pun.pl www.forum20tdh.pun.pl www.narutoarea.pun.pl www.srk.pun.pl www.pmps-forum.pun.pl